Заказ обратного звонка
Оставьте номер телефона и мы перезвоним Вам в ближайшее время
Имя

обязательное поле
Телефон

обязательное поле
Жду звонка

097-934-89-56

063-030-86-50

068-821-22-22

Режим работы:

с 8:00 до 17:30, без выходных

ул. Кольцевая дорога, 5

les-kodru@mail.ru

Перезвоните мне

Блок хаус

Блок хаус купить блок хаус в киеве

Імітація бруса

Имитация бруса - купить имитацию бруса

Деревянна вагонка

Деревянная вагонка - евро вагонка высшего сорта

Купити блок-хаус в Києві зараз абсолютно нескладно, і це не займе у Вас багато часу. Складно знайти і придбати дійсно хороший варіант

Імітація бруса (імітація під брус) ідеально поєднується з профільованим і клеєним брусом. Купити імітацію бруса з модрини

Вагонка використовується для внутрішньої і зовнішньої обробки. Це один з найбільш економічних матеріалів, що дозволяє з мінімальними витратами виготовити

Дошка стругана

строганная доска - доска обрезная строганная

Дошка обрізна

доска обрезная - доска обрезная киев

Дошка підлоги

доска пола - половая доска пола

Дошка стругана - одним з найбільш затребуваних пиломатеріалів в сучасному будівництві, виробляється дошка обрізна з не обрізної дошки

Дошка обрізна відрізняється від обрізної ступенем обробки. За рахунок того, що дошка необрізна має не обпиляними або частково обпиляні кромки

Дошка підлоги (дошка для підлоги) - добре зарекомендував себе універсальний матеріал для настилання підлог. Використовується для облаштування підлог

Лиштва

наличник деревянный цена

Плінтус деревяний

плинтус деревянный цена

Куточок зовнішній

уголок наружный деревянный цена

Виконаний з дерева і рясно прикрашений різьбленням, отримав назву різьблений наличник. Лиштва прикриває щілину між стіною і віконною або дверною коробкою.

Плінтус дерев'яний є невід'ємною складовою дерев'яних будинків, що зумовлено його безпосередньої функціональної приналежністю.

Куточок (дерев'яний куточок) - це дерев'яний профіль у вигляді рівностороннього кута, призначений для оформлення зовнішнього примикання

Лежак

лежак цена

Коробка дверна

коробка дверная цена

Двері деревяні

двери деревянные киев

Лежаки з вільхи і липи при будівництві лазень і саун добре піддаються просоченню, завдяки тонкій і рівномірній структурі деревини. Купити лежак для сауни і лазні за низькими цінами:

Дерев'яна дверна коробка виконана з цільного шматка високоякісної деревини. З одного боку виконана на високоточному фрезерному обладнанні.

Двері дерев'яні (Київ) мають цілий ряд прерогатив у порівнянні з рештою матеріалів, які використовуються для виготовлення дверей.

Все для сходів

Брус

брус деревянный цена

Решітка декоративна

Решетка декоративная деревянная цена

Особливу увагу при виготовленні сходів повинна приділятися східцях, їх формою та розмірами. Згідно з функціональними і завданнями проступи сходинок сходів виготовляються із стійких.

Дерев'яний брус - один з найпоширеніших видів пиломатеріалів, застосовуваний у багатьох областях будівництва:

Дерев'яні решітки - вельми універсальний вид огорожі, який можна використовувати практично в будь-якому інтер'єрі (як домашньому, так і офісному).

Пиломатеріали від виробника в Києві

Основний напрямок діяльності компанії «Ліс-Кодри» - виготовлення і продаж продукції з деревини в Україні. Придбати пиломатеріал економічно вигідніше і надійніше у того, хто його виробляє, ніж переплачувати за нього посередникам, адже хто створює продукт, той і гарантує відсутність шлюбу і, в разі виявлення дефекту, усуває проблему. Втім, наша фірма використовує при обробці деревини сучасне німецьке обладнання, що практично виключає появу навіть невеликого вади.

Компанія пропонує широкий асортимент продукції: дошку різного ступеня обробки, дошку для підлоги декількох видів, брус і брусок, вагонку, блок-хаус, погонажні вироби (куточок, плінтус, лиштва), двері, всі комплектуючі для сходів.

Для виготовлення пиломатеріалів компанія «Ліс-Кодри» використовує липу, дуб, вільху, а також дерева хвойних порід - сосну і ялина. Хвойні породи - самі «здорові», з точки зору вимог санітарної гігієни, до того ж, вони майже не схильні до гниття. З них часто виготовляють несучі конструкції. Липа - необхідний матеріал для будівництва саун і лазень, а деревина дуба - найміцніша і стійка до руйнування мікроорганізмами і грибками з усіх листяних порід, тому з неї виходить найкращий паркет.

На всі пропоновані нами матеріали - ціни виробника, до того ж, всі клієнти компанії можуть брати участь в акціях і сезонних програмах знижок.

Продаж пиломатеріалів здійснюється оптом і в роздріб. Фірма виробляє продукцію різних розмірів, виконує індивідуальні та нестандартні замовлення будь-якого обсягу.

Пиломатеріали в Києві і області транспортуються машинами фірми в будь-який зручний для замовника час. За Україну перевезення вантажів здійснюють служби доставки.

Якщо Ви вирішили купити пиломатеріали в Києві - фірма гарантує Вам швидку обробку замовлення і доставку товару. Задати питання фахівцям можна за телефонами або електронною поштою:

063030 86 50

097934 89 56


Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Joomla