Дошка для підлоги - універсальне покриття для будь-яких приміщень

Дошка підлоги

Дошка підлоги – це традиційне підлогове дерев’яне покриття, відповідне для використання в будь-яких приміщеннях. Відрізняючись високими експлуатаційними і технічними характеристиками і маючи гідний зовнішній вигляд, вона ідеально підходить для укладання підлоги як в заміському котеджі, так і в стильній міській квартирі. По естетичному сприйняттю дошка для підлоги нітрохи не поступається паркету, завдяки чому вона є чудовим матеріалом для створення красивого і високоякісного підлогового покриття. Поняття «дерев’яна підлога» має на увазі під собою використання матеріалів, виконаних з цілісного шматка деревини найвищої якості. Для надійного з’єднання між собою всі підлогові дошки мають з одного боку паз, зроблений із застосуванням високоточної фрезерного обладнання, який щільно з’єднується з розташованим з іншого боку дошки для підлоги шипом. Така конструкція забезпечує надійну і міцну укладку без помітних для очей щілин і стиків.

Прайс лист Дошка для підлоги

Найменування Довжина м. Ширина мм. Товщина мм. Ціна за м2
Дошка для підлоги (сосна) 1-сорт 4,5 135 35 420 грн.
Дошка для підлоги (сосна) 1-сорт 4 – 4,5 125 35 420 грн.
Дошка для підлоги (сосна) 1-сорт 3 125 35 420 грн.
Дошка для підлоги (сосна) 1-сорт 4 – 4,5 125 30  грн.
Дошка для підлоги (сосна) 1-сорт 3 – 4 125 25 325 грн.
Дошка для підлоги (сосна) 2-сорт 4,5 135 35 310 грн.

Монтаж дощок для укладання підлоги, як правило, проводиться на фанерне підставу, а також на вже наявний підлогу або на несучі дерев’яні конструкції. Укладку дошки виробляють після декількох днів її перебування у приміщенні для придбання матеріалом відповідної температури і вологості. На заключному етапі на неї можуть бути нанесені такі захисні покриття, як масло, лак і т. П.

Дерев’яні дошки призначені для укладання на підлогу, представлені в Києві та інших містах, володіють бездоганними тепло-і шумоізоляційними якостями, вологостійкістю, а також здатністю створювати оптимальний рівень вологості в приміщенні. Ціна даного покриття на порядок нижче вартості паркету, проте за своїми естетичними властивостями йому нітрохи не поступається.

До переваг цього підлогового покриття також можна віднести:

  • довговічність і міцність;
  • екологічність;
  • яскраво виражену структуру справжнього дерева;
  • простоту в догляді;
  • візуальне збільшення площі приміщення.

На нашому сайті Ви завжди зможете купити дошку високої якості за прийнятною вартістю.

Заказать товар


Заказать звонок