Лиштва на двері

Лиштва

Лиштва – це не просто додаток до дверей або вікна, яке приховує технологічні нутрощі конструкції (кріпильні матеріали і монтажну піну); ці накладні планки, виконані зазвичай з дерев’яного профілю, закривають щілини між стіною і віконною рамою або дверною коробкою.

Тим самим, лиштви для дверей і вікон грають роль захисних елементів, які запобігають протяги і проникнення вологи в приміщення.

Нарешті, це важливий естетичний елемент, що додає завершений вигляд конструкції, а це значить, що лиштви длявікон і дверей повинні гармонійно поєднуватися з інтер’єром. Тому вибір даних елементів багато в чому зумовленийстилем оформлення, відтінками, декором двері, а також основною колірною гамою приміщення.

Лиштва на двері , фото 2Лиштви на двері вибираються, в першу чергу, з урахуванням обраного дверногополотна, з якими ці декоративні елементи повинні складати єдине ціле.Величезну роль відіграє матеріал лиштви і його колір – краще купити лиштви надвері з того ж матеріалу, з якого виконана вся конструкція.

Як правило, можна підібрати декілька відповідних відтінків, оскільки колірнагамма, представлена ​​сьогодні, надзвичайно широка. Міняючи відтінки можнадомогтися іншого візуального сприйняття всієї дверної конструкції.

Вибираючи лиштви для дверей, слід враховувати кілька простих правил:

 

  • широким дверям – широкі лиштви;
  • колір наличників може бути темніше кольору двері, але не навпаки;
  • різьблені лиштви не дуже добре поєднуються з гладкими дверима і навпаки


Всі ці правила підходять і для вибору наличників на вікна. У компанії «Les-Kodru» ви можете купити лиштви длядверей з різних порід дерева.

Заказать товар


Заказать звонок