Заказ обратного звонка
Оставьте номер телефона и мы перезвоним Вам в ближайшее время
Имя
обязательное поле
Телефон
обязательное поле
Жду звонка
Заказ товара
Оставьте ваши данные и мы свяжемся с Вами в ближайшее время
Имя
обязательное поле
Телефон
обязательное поле
Email
обязательное поле
Комментарий
Заказать

Режим работы:

с 8:00 до 17:30, без выходных

ул. Кольцевая дорога, 5

les-kodru@ukr.net

Перезвоните мне

Про компанію

 

  • Ми займаємося продажем і доставкою пиломатеріалів, здійснюємо доставку в будь-яку точку Києва і Київської області. Наші можливості дозволяють доставляти в строк всі необхідні пиломатеріали не тільки взимку, але і в період літнього будівельного сезону.
  • Багато замовників, серед яких будівельні компанії, а так само приватні особи, оцінили переваги роботи з нами. Завдяки оптимальній системі поставок, повноцінної інформаційної підтримки, конкурентоспроможними цінами, висококваліфікованої і доброзичливій роботи наших співробітників.
  • Одне з головних наших переваг і методів роботи - йти назустріч своїм постійним і потенційним клієнтам! Якщо Ви станете нашим постійним клієнтом, Ви зможете розраховувати на вигідні умови придбання нашого продукту, отримавши додаткові знижки або пільгові умови платежу.
  • Спеціалізація нашої фірми - продаж пиломатеріалів. Ми поставляємо пиломатеріали з липи, вільхи, дуба і хвойних порід дерева - ялини, сосни, здійснюємо продаж якісного бруса з хвойних і листяних порід дерева, поставку вагонки і блок-хаусів, а також в нашій компанії ви можете придбати кілька різновидів дошки.
  • Завжди у продажу - дошка всіх існуючих видів: необрізні дошка - розбещене дерево з нерівною поверхнею і необробленими боками; обрізна дошка - дошка з краями, очищеними від кори; дошка стругана, що відрізняється гладкою відполірованою поверхнею - готовий матеріал для меблевої промисловості. Продаж вагонки, блок-хауса, дошки підлоги, імітації бруса, обрізної, необрізної і строганой дошки - основний напрямок діяльності нашої компанії.
  • Вся продукція, придбана в нашій компанії, може бути доставлена ​​в межах Києва та Київської області.

 

Хіт продажу

баннер

Опрос

Ваш приоритет при покупке пиломатериала?

З нами можна звязатися

097-934-89-56

063-030-86-50

068-821-22-22

вул. Кільцева дорога, 5

les-kodru@ukr.net

Режим роботи:

з 8:00 до 17:30, без вихідних

Контакти

1


Просмотреть Les-Kodru - пиломатеріали від виробника. на карті більшого розміру