Заказ обратного звонка
Оставьте номер телефона и мы перезвоним Вам в ближайшее время
Имя

обязательное поле
Телефон

обязательное поле
Жду звонка

097-934-89-56

063-030-86-50

068-821-22-22

Режим работы:

с 8:00 до 17:30, без выходных

ул. Кольцевая дорога, 5

les-kodru@mail.ru

Перезвоните мне

Імітація бруса

Імітація бруса від виробника в Києві


Імітація бруса - це бездоганний в екологічному відношенні, повністю натуральний матеріал, здатний створити в приміщенні неповторний затишок сільського будиночка. Представляючи собою дерев'яні панелі з основою з струганих дощок з профілем «шпунт-паз», вагонка-імітація бруса використовується для внутрішньої і зовнішньої горизонтальної обшивки як нових, так і старих будинків та інших будівель. Оскільки дана різновид вагонки є не тільки дуже практичною, але і по-особливому красивою, все більша кількість людей в наші дні, розпочинаючи обробці будинку, вирішують для себе: «Куплю імітацію бруса».

Ціни на імітацію бруса вельми прийнятні і залежать від сорту, довжини і товщини даного матеріалу.

Вагонка-імітація бруса, яку можна купити в Києві та інших містах України, має цілу низку незаперечних переваг.

Переваги імітації бруса:

  • Простота і легкість в процесі облицювання (монтаж даного матеріалу не викликає ніяких труднощів, оскільки при його виробництві формується спеціальна пазо-гребневая система, що забезпечує відсутність зазорів і щільне прилягання дощок).
  • Екологічність і безпека матеріалу (імітація бруса не містить шкідливих речовин, забезпечує прекрасний повітрообмін в приміщенні, дозволяючи створювати мікроклімат з ідеальним рівнем вологості). Крім цього, даний матеріал є сильним «зброєю» проти всіляких хвороботворних мікробів.
  • Зовнішня схожість з натуральним брусом, що дозволяє значно заощадити на обробці, при цьому надавши приміщення розкішний вид брусового будинку, що видно на багатьох фото.
  • Стійкість, адже на відміну від натурального бруса, ця вагонка НЕ синіє і не розтріскується з часом, завдяки проходженню нею термічної обробки в спеціальних печах і висушування до 10-15% вологості.
  • Широкий спектр застосування (цей універсальний матеріал можна використовувати для обшивки практично будь-яких будівель: при каркасно-щитовому будівництві, для облицювання будинків з пінобетонних блоків або з монолітного бетону).


Прайс лист Імітація бруса

№ п/п Найменування Ддовжина м. Ширина мм. Товщина мм. Ціна за м2
1

Імітація бруса
(сосна) 1-сорт

4,5

135

20

85 грн.

2

Імітація бруса
(сосна) 1-сорт

4

135

20

85 грн.

3

Імітація бруса
(сосна) 1-сорт

3

135

20

85 грн.

4

Імітація бруса
(сосна) 1-сорт

4

125

20

85 грн.

5

Імітація бруса
(сосна) 1-сорт

4,5

125

35

110 грн.

6

Імітація бруса
(сосна) 1-сорт

4

180

30

110 грн.

7

Імітація бруса
(сосна) 2-сорт

3-4,5

135

20

65 грн.

Компанія "Ліс Кодри" пропонує вашій увазі високоякісну імітацію бруса, що має відмінні споживчі якості і вигідну вартість. На нашому сайті les-kodru.com.ua ви можете купити імітацію бруса, продаж і доставка якої здійснюється по Києву та іншим містам України.

Joomla