Только экологически
чистые материалы
Лучшие цены на
рынке Украины
Осуществляем доставку
по всей Украине
Блок хаус цена

Блок хаус

Купити блок-хаус в Києві зараз абсолютно нескладно, і це не займе у Вас багато часу. Складно знайти і придбати дійсно хороший варіант

Імітація бруса цена

Імітація бруса

Імітація бруса (імітація під брус) ідеально поєднується з профільованим і клеєним брусом. Купити імітацію бруса з модрини

Деревянна вагонка цена

Деревянна вагонка

Вагонка використовується для внутрішньої і зовнішньої обробки. Це один з найбільш економічних матеріалів, що дозволяє з мінімальними витратами виготовити

Дошка стругана цена

Дошка стругана

Дошка стругана - одним з найбільш затребуваних пиломатеріалів в сучасному будівництві, виробляється дошка обрізна з не обрізної дошки

Дошка обрізна цена

Дошка обрізна

Дошка обрізна відрізняється від обрізної ступенем обробки. За рахунок того, що дошка необрізна має не обпиляними або частково обпиляні кромки

Дошка підлоги цена

Дошка підлоги

Дошка підлоги (дошка для підлоги) - добре зарекомендував себе універсальний матеріал для настилання підлог. Використовується для облаштування підлог

Лиштва цена

Лиштва

Виконаний з дерева і рясно прикрашений різьбленням, отримав назву різьблений наличник. Лиштва прикриває щілину між стіною і віконною або дверною коробкою.

Плінтус деревяний цена

Плінтус деревяний

Плінтус дерев'яний є невід'ємною складовою дерев'яних будинків, що зумовлено його безпосередньої функціональної приналежністю.

Куточок зовнішній цена

Куточок зовнішній

Куточок (дерев'яний куточок) - це дерев'яний профіль у вигляді рівностороннього кута, призначений для оформлення зовнішнього примикання

Лежак цена

Лежак

Лежаки з вільхи і липи при будівництві лазень і саун добре піддаються просоченню, завдяки тонкій і рівномірній структурі деревини. Купити лежак для сауни і лазні за низькими цінами:

Коробка дверна цена

Коробка дверна

Дерев'яна дверна коробка виконана з цільного шматка високоякісної деревини. З одного боку виконана на високоточному фрезерному обладнанні.

Двері деревяні цена

Двері деревяні

цільного шматка високоякісної деревини. З одного боку виконана на високоточному фрезерному обладнанні. Двері дерев'яні (Київ) мають цілий ряд прерогатив у порівнянні з рештою матеріалів, які використовуються для виготовлення дверей.

Все для сходів цена

Все для сходів

Особливу увагу при виготовленні сходів повинна приділятися східцях, їх формою та розмірами. Згідно з функціональними і завданнями проступи сходинок сходів виготовляються із стійких

Брус цена

Брус

Дерев'яний брус - один з найпоширеніших видів пиломатеріалів, застосовуваний у багатьох областях будівництва:

Решітка декоративна цена

Решітка декоративна

Дерев'яні решітки - вельми універсальний вид огорожі, який можна використовувати практично в будь-якому інтер'єрі (як домашньому, так і офісному).

Пиломатеріали від виробника в Києві

Основний напрямок діяльності компанії «Ліс-Кодри» – виготовлення і продаж продукції з деревини в Україні. Придбати пиломатеріал економічно вигідніше і надійніше у того, хто його виробляє, ніж переплачувати за нього посередникам, адже хто створює продукт, той і гарантує відсутність шлюбу і, в разі виявлення дефекту, усуває проблему. Втім, наша фірма використовує при обробці деревини сучасне німецьке обладнання, що практично виключає появу навіть невеликого вади.

Компанія пропонує широкий асортимент продукції: дошку різного ступеня обробки, дошку для підлоги декількох видів, брус і брусок, вагонку, блок-хаус, погонажні вироби (куточок, плінтус, лиштва), двері, всі комплектуючі для сходів.

Для виготовлення пиломатеріалів компанія «Ліс-Кодри» використовує липу, дуб, вільху, а також дерева хвойних порід – сосну і ялина. Хвойні породи – самі «здорові», з точки зору вимог санітарної гігієни, до того ж, вони майже не схильні до гниття. З них часто виготовляють несучі конструкції. Липа – необхідний матеріал для будівництва саун і лазень, а деревина дуба – найміцніша і стійка до руйнування мікроорганізмами і грибками з усіх листяних порід, тому з неї виходить найкращий паркет.

На всі пропоновані нами матеріали – ціни виробника, до того ж, всі клієнти компанії можуть брати участь в акціях і сезонних програмах знижок.

Продаж пиломатеріалів здійснюється оптом і в роздріб. Фірма виробляє продукцію різних розмірів, виконує індивідуальні та нестандартні замовлення будь-якого обсягу.

Пиломатеріали в Києві і області транспортуються машинами фірми в будь-який зручний для замовника час. За Україну перевезення вантажів здійснюють служби доставки.

Якщо Ви вирішили купити пиломатеріали в Києві – фірма гарантує Вам швидку обробку замовлення і доставку товару. Задати питання фахівцям можна за телефонами або електронною поштою:

063 030 86 50
097 934 89 56
les-kodru@ukr.net

Заказать товар


Заказать звонок