Деревяні двері

Деревяні двері

Вітаємо вас на сайті компанії-виробника пиломатеріалів les-kodru.com.ua. Ми раді запропонувати вам дерев’яні двері (в Києві та області). Ви можете звернутися до нас із замовленням будь-якої складності: наші співробітники обговорять всі ваші побажання. Ніякого масового виробництва – все розробляється спеціально для вас!

У нас можна купити дерев’яні міжкімнатні двері та вхідні дерев’яні двері. Ми обов’язково врахуємо планування квартири, вже існуючу стилістику оформлення. Найвища якість і цікавий декор – ось головні переваги, які спонукають наших клієнтів замовити у нас дерев’яні двері (фото деяких проектів представлені на сайті).

Для виготовлення наших виробів використовується тільки масив дерева – екологічно чистий, естетичний, елітний матеріал. Двері з масиву володіють відмінними звуко-і теплоізоляційними характеристиками (що особливо актуально для вхідних дерев’яних дверей), надають інтер’єру вишуканість і елегантність. До того ж, давно відомо про благотворний вплив натурального дерева на організм людини.
Розміри і ціни

При обробці ми зберігаємо кращі якості деревної породи, в той же час намагаючись зробити матеріал максимально міцним і практичним в експлуатації. Наші двері – це довговічні і красиві вироби, які будуть радувати своїх покупців довгі роки. Ми зацікавлені в тому, щоб наші клієнти залишалися задоволені співпрацею. І, можливо, ще не раз звернулися до нас із замовленням на елітні дерев’яні двері. Постійним клієнтам ми пропонуємо цікаві умови для співпраці.

Розміри і ціни

Найменування Довжина, м Ширина, мм Товщина, мм Вартість
Сосна без сучка

2

600-900

40

від 1600грн/шт
Сосна з сучком

2

600-900

40

від 1500грн/шт
Вільха без суч.

2

600-700

40

запитуйте по телефону

Деревяні двері, фото 2

При обробці ми зберігаємо кращі якості деревної породи, в той же час намагаючись зробити матеріал максимальноміцним і практичним в експлуатації. Наші двері – це довговічні і красиві вироби, які будуть радувати своїх покупців довгі роки. Ми зацікавлені в тому, щоб наші клієнти залишалися задоволені співпрацею. І, можливо, ще не раз звернулисядо нас із замовленням на елітні дерев’яні двері. Постійним клієнтам ми пропонуємо цікаві умови для співпраці.

Заказать товар


Заказать звонок