Куточок зовнішній

Куточок зовнішній

Дерев’яні куточки використовуються, в основному, для обробки стиків двох дерев’яних поверхонь, з’єднаних під прямим кутом. Куточки бувають двох видів: зовнішні та внутрішні; якісний дерев’яний декоративний куточок повинен володіти високою якістю обробки дерева і мати естетичний вигляд, а матеріалом для нього служить сосна, що володіє чудовими характеристиками, прекрасно захищає від пилу і вологи простір між обшивкою і стіною. До того ж, з часом сосна стає міцніше і щільніше.

Виробництво зовнішнього куточка

В процесі виготовлення куточок (дерев’яний зовнішній) проходить безліч етапів. Коротенько, процес виглядає приблизно так: сосну за спеціальною технологією обробляють в сушильній камері, що робиться з двох причин, по-перше, сухе дерево легше піддається струганню, а по-друге, виріб не тріскається і не розколюється при вбивання цвяхів або укрученні саморізів. Потім заготовки обробляються на сучасних строгательних верстатах – і перед нами майже готовий до застосування куточок зовнішній, що допомагає захистити стики від впливу навколишнього середовища. Куточок дерев’яний (зовнішній) застосовують також і для оформлення дверних і віконних прорізів.

Розміри і ціни

Найменування Довжина, м Ширина, мм Товщина, мм Вартість
сосна

2 – 3 м

20-30-

40-50

20*30*

40*50

Від 15 грн.м/п
вільха

1,5 – 3

20-30-40

20*30*40

Від 20 грн.м/п
липа

2-2.5

20-40

20-40

Від 20 грн.м/п
дуб

1.5-2.5

20-40

20-40

Пиломатеріали від компанії-постачальника les-kodru.com.ua відрізняються бездоганною якістю і якщо вам потрібні міцні дерев’яні куточки – купити їх ви можете на нашому сайті. Ціна за куточок дерев’яний вказана в прайс-листі відповідного розділу, а доставку по Києву та Україні наша компанія бере на себе!

Заказать товар


Заказать звонок