Лиштва на вікна

Лиштва на вікна

Дерев’яні лиштви на вікна займали особливе місце в традиції багатьох європейських народів. Наприклад, у слов’ян різьблені лиштви виконували магічні функції і часто представляли собою справжній витвір мистецтва, відрізняючись неповторними різьбленими малюнками.

Дерев’яні лиштви на вікна займали особливе місце в традиції багатьох європейських народів. Наприклад, у слов’ян різьблені лиштви виконували магічні функції і часто представляли собою справжній витвір мистецтва, відрізняючись неповторними різьбленими малюнками.

Пропоновані сьогодні лиштви відрізняються матеріалом, формою, кольором і стилем. На ринку пропонуються дерев’яні лиштви для вікон, а також виготовлені з ламінованого МДФ або ПВХ. Вибір обрамляють планок визначається матеріалом вікна.

Класикою вважаються дерев’яні лиштви на вікна, які, завдяки обробці сучасними матеріалами, які не поступаються за своїми функціональними властивостями пластиковим. І при цьому значно перевершують їх за рівнем екологічності, відрізняючись прекрасним зовнішнім виглядом.

Стандартні дерев’яні лиштви для вікон виконуються в плоскій або округленої формі. Лиштви з фасонної поверхнею складніше у виробництві і тому дорожче. Умільці доповнюють дерев’яні лиштви для вікон різьбленням. Різьблення по поверхні можлива і за допомогою фрезерувальних машин, але, на відміну від ручної роботи, отриманий малюнок не буде містити наскрізних елементів.

Фігурні наличники особливо доречні в тих випадках, коли ці елементи призначені для приміщень з яскраво вираженим національним колоритом – лазні, заклади національної кухні тощо.

У компанії «Les-Kodru» ви можете купити лиштви для вікон з різних порід дерева.

Заказать товар


Заказать звонок