Терасна дошка

Терасна дошка

Споруда тераси дозволяє зробити затишний, улюблений усіма членами сім’ї, куточок (містечко), де кожному буде приємно випити чашку гарячого, ароматного кави, чаю або навіть поснідати чи повечеряти. Цю прибудову можна назвати ще однією кімнатою будинку, тільки розташованої на повітрі. Перебуваючи на терасі, набагато приємніше, набагато краще і просто відпочивати після трудового дня, слухаючи спів птахів і насолоджуючись красою, запахами квітучого саду. Зробити таку прибудову порівняно просто, але її надійність і довговічність безпосередньо залежить від матеріалів. Для кожного елемента конструкції необхідно купувати якісно виготовлені і безпечні для здоров’я людини матеріали. Це відноситься і до підлоги тераси, який затьмарюється терасної дошкою, спеціально для цього призначеної. Наша компанія пропонує якісну, надійну, екологічно чисту терасну дошку, купити яку ви можете по найбільш оптимальною, вигідною ціною. Ми пропонує широкий спектр продукції, виготовленої з різних порід натурального дерева. У нас ви зможете вибрати варіант, який ідеально підходить під ваш смак і побажання. Якщо ви шукаєте терасну дошку за доступною ціною – ми завжди готові зробити вам одне з найпривабливіших пропозицій.

Про якість пропонованої терасної дошки

При виготовленні будь-яких будівельних матеріалів кожен виробник прагне використовувати тільки максимально якісне та екологічно чиста сировина. З такої сировини виготовлено і вся терасна дошка, пропонована в широкому асортименті нашою компанією. Для її виготовлення використовується тільки натуральне дерево, головними, незаперечними перевагами якого є надійність. Технологія обробки кожної терасної дошки і просочення спеціальними засобами забезпечує

  • збереження всіх властивостей, властивих натуральній деревині, протягом багатьох років;
  • екологічна чистота і безумовна безпеку для здоров’я;
  • естетичний вигляд.

Виготовлення з натурального дерева забезпечує терасної дошці в Києві і навіть по всій Україні, як і в усьому світі, постійно зростаючий попит. Вона широко використовується в якості настилу підлог не тільки терас, а й різних альтанок, відкритих кафе і навіть причалів.

Переваги використання терасної дошки з натурального дерева

При будівництві тераси особливо важливо забезпечити захист підлоги від пошкодження комахами, від гниття через постійного впливу вологи і від перепадів температур. Все це безпосереднім чином впливає на термін служби підлоги тераси. Пропонована нами терасна дошка з натурального дерева проходить всі необхідні стадії обробки, а також якісно просочується абсолютно нешкідливими матеріалами, що забезпечують її захист від згубного впливу вологи, від комах, а також від появи тріщин і вигоряння кольору. На терасі з таким підлогою вам не тільки приємно, комфортно перебувати, але і робити прибирання.

Терасна дошка за вигідною вартості

Якщо вас цікавить терасна дошка, а купити її в Києві ви бажаєте максимально вигідно, то наша компанія «LES-KODRU» готова зробити вам пропозицію, вигідне при будь-яких умовах, при будь-якому необхідному обсязі. Весь асортимент терасної дошки, представлений в нашому каталозі, виготовлений провідними європейськими та вітчизняними виробниками на сучасному обладнанні з аналогічним технологіям. Мінімальний термін служби террасного настилу з натурального дерева обчислюється десятками років з повною схоронністю зовнішнього вигляду і початкових характеристик. Якщо ви вирішите купити дошку для тераси в нашій компанії, то зможете покрити зробити підлогу:

  • з матеріалу за оптимальною, вигідною ціною;
  • ідеально підходить під ваш смак, ваші побажання, вибравши з широкого спектру пропонованої продукції;
  • володіє незаперечними екологічними перевагами перед будь-якими альтернативними матеріалами;
  • вимагає мінімальних витрат сил для догляду за ним і має тривалий термін своєї корисної служби.

 

Ми пропонуємо терасну дошку в Україні всім, хто бажає покрити підлогу якісним, надійним, натуральним і довговічним матеріалом. Її можна використовувати і для терас, і в якості покриття навколо басейнів, і для підлог в кафе і літніх майданчиках, і на причалах і т.д.

Заказать товар


Заказать звонок