Палубна дошка

Палубна дошка

При облаштуванні веранд, терас, альтанок, а також територій навколо басейнів або відкритих кафе, особливу увагу необхідно приділити підлозі, тобто матеріалу, з якого він буде застелена. У всіх перерахованих конструкцій, як і в разі облаштування територій або доріжок, підлогу цілодобово і цілорічно знаходиться під відкритим повітрям, тобто піддається постійному впливу атмосферних явищ. Матеріал, яким він буде застелена, повинен мати високий ступінь стійкості до руху повітря, до перепадів температури, до постійної вологи і т.д. Всіма цими властивостями володіє палубна дошка, яка є одним з кращих варіантів облаштування підлоги і території, завжди знаходиться під відкритим небом. Якщо ви плануєте облаштувати територію своєї ділянки, дачі або побудувати альтанку або терасу, то палубна дошка, купити яку пропонує наша компанія, дозволить вам отримати надійний, довговічний підлогу при мінімальних витратах. Ми пропонуємо палубну дошку за ціною в Києві, що є однією з найоптимальніших і вигідних.

Про переваги підлог з палубної дошки

У порівняно недавньому минулому палубна дошка використовувалася тільки в кораблебудуванні для обробки палуб. Сьогодні цей матеріал, крім обробки палуб яхт та інших кораблів, широко використовується і для настилу підлог в альтанках, на терасах, верандах і т.д. Виготовляються палубні дошки, які пропонує наша компанія «LES-KODRU», з сосни, кедра, модрини, дуба, ясена та липи. Ці породи дерева володіють такими ключовими і важливими для підлог властивостями, як:

  • Висока щільність;
  • Стійкість до деформації;
  • Не вбирають вологу.

Від породи дерева безпосередньо залежить і вартість палубної дошки, але, в будь-якому випадку, підлога з такого матеріалу вийде надійним, довговічним, екологічно чистим і просто приємним оку.

Крім настилу підлог, палубна дошка, розміри якої у нас представлені в широкому спектрі, може використовуватися і для укладання садового паркету. Якщо ви проживаєте в приватному будинку або у вас є дача, то цей матеріал є найкращим і для облаштування території, і навіть для внутрішньої, зовнішньої обробки будинку. Його використання для останнього додасть дому стильний зовнішній вигляд і свіжість. Природні, натуральні візерунки дерева завжди будуть виділяти ваш будинок з числа поруч розташованих, підкреслюючи ваш смак і його унікальність.

Поряд з привабливістю зовнішнього вигляду і екологічною безпекою, палубна дошка має ще й неймовірно високим рівнем зносостійкості. Товщиною матеріалу забезпечується збереження початкової форми, а технологією обробки і просочення – стійкість до будь-яких опадів, в будь-якій кількості. В процесі настилу підлоги дошки встановлюються з невеликим проміжком між собою, через який і йде вся вода і бруд з поверхні.

Якщо ви бажаєте зробити екологічно чистим, міцним і надійним підлогу в квартирі, то і для цього можна сміливо використовувати даний матеріал. Виготовлені для цього палубні дошки стикуються впритул один до одного, на відміну від настилу підлог, які перебувають під відкритим небом, а відсутність щілин забезпечується наявністю спеціальних пропилів, пазів і шпильок, розташованих на зворотному боці дошки. У пропонованому нами асортименті палубна дошка для настилу внутрішніх підлог представлена ​​з різною шириною.

Наша компанія готова запропонувати палубну дошку для жителів Києва та України в будь-якій кількості, в будь-якому вигляді: спеціально виготовлені дошки для застигла підлог внутрішніх приміщень, для підлог терас і альтанок, паркетну дошку.

Заказать товар


Заказать звонок