Імітація бруса

Імітація бруса

Імітація бруса від виробника в Києві

Імітація бруса – це бездоганний в екологічному відношенні, повністю натуральний матеріал, здатний створити в приміщенні неповторний затишок сільського будиночка. Представляючи собою дерев’яні панелі з основою з струганих дощок з профілем «шпунт-паз», вагонка-імітація бруса використовується для внутрішньої і зовнішньої горизонтальної обшивки як нових, так і старих будинків та інших будівель. Оскільки дана різновид вагонки є не тільки дуже практичною, але і по-особливому красивою, все більша кількість людей в наші дні, розпочинаючи обробці будинку, вирішують для себе: «Куплю імітацію бруса».

Прайс лист Імітація бруса

Найменування Довжина м. Ширина мм. Товщина мм. Ціна за м2
Імітація бруса (сосна) 1-сорт 4,5 135 20 190 грн
Імітація бруса (сосна) 1-сорт 4 135 20 185 грн.
Імітація бруса (сосна) 1-сорт 3 135 20 185 грн.
Імітація бруса (сосна) 1-сорт 4 125 20 185 грн.
Імітація бруса (сосна) 1-сорт 4 – 4,5 135 35 240 грн.
Імітація бруса (сосна) 1-сорт 3 – 4 155 25 195 грн.
Імітація бруса (сосна) 1-сорт 4 – 4,5 160 30 240 грн.
Імітація бруса (сосна) 2-сорт Акція!!! 4 – 4,5 160 30 155 грн.

Ціни на імітацію бруса вельми прийнятні і залежать від сорту, довжини і товщини даного матеріалу.

Вагонка-імітація бруса, яку можна купити в Києві та інших містах України, має цілу низку незаперечних переваг.

Переваги імітації бруса:

  • Простота і легкість в процесі облицювання (монтаж даного матеріалу не викликає ніяких труднощів, оскільки при його виробництві формується спеціальна пазо-гребневая система, що забезпечує відсутність зазорів і щільне прилягання дощок).
  • Екологічність і безпека матеріалу (імітація бруса не містить шкідливих речовин, забезпечує прекрасний повітрообмін в приміщенні, дозволяючи створювати мікроклімат з ідеальним рівнем вологості). Крім цього, даний матеріал є сильним «зброєю» проти всіляких хвороботворних мікробів.
  • Зовнішня схожість з натуральним брусом, що дозволяє значно заощадити на обробці, при цьому надавши приміщення розкішний вид брусового будинку, що видно на багатьох фото.
  • Стійкість, адже на відміну від натурального бруса, ця вагонка НЕ синіє і не розтріскується з часом, завдяки проходженню нею термічної обробки в спеціальних печах і висушування до 10-15% вологості.
  • Широкий спектр застосування (цей універсальний матеріал можна використовувати для обшивки практично будь-яких будівель: при каркасно-щитовому будівництві, для облицювання будинків з пінобетонних блоків або з монолітного бетону).

Імітація бруса - фальшбрус від Ліс Кодри

Компанія “Ліс Кодри” пропонує вашій увазі високоякісну імітацію бруса, що має відмінні споживчі якості і вигідну вартість. На нашому сайті les-kodru.com.ua ви можете купити імітацію бруса, продаж і доставка якої здійснюється по Києву та іншим містам України.

Заказать товар


Заказать звонок