Лежаки для лазні та сауни

Лежак для сауни

Лежак для лазні з липи

Щоб створити позитивну енергетику в лазні чи сауні, варто купити лежак з липи – дерева, що володіє сприятливою енергетикою і що сприяє підтриманню більш теплою аури у вашому домі. Використовуючи дерев’яні лежаки для сауни з липової дошки ви також сприяєте оздоровленню вашої родини і друзів: липа благотворно впливає на легені і банна процедура перетворюється на свого роду інгаляцію, а приємний тонкий аромат створюють приємну атмосферу в парильні.

Це дерево – матеріал номер один для обшивки лазень і саун. Структура волокна – помірно пориста і завдяки своїй гігроскопічності, лежак для лазні з липи може нагріватися і остигати, зберігаючи при цьому колір і форму. Осиковий лежак може потемніти через рік-два, максимум три, а ось липа буде радувати вас ще років 10. Це дерево легке в обробці, не розколюється і не тріскається від ударів

Лежаки для сауни з вільхи

Вільховий лежак для лазні має низьку теплопровідність, тому на ньому дуже комфортно сидіти і лежати. Вільха стійко переносить постійний контакт з водою, тому її найчастіше використовують для російських лазень, де рівень вологості дуже високий. Лежаки в баню з вільхи мають багату кольорову гаму: від блідо-рожевого до глибокого червоного кольору. Структура волокна тонка, рівномірна, прекрасно піддається дії спеціальних просочень. Забезпечити довговічність і комфорт вашої сауни легко – купите лежак з вільхи!

 

Ціна на лежаки:

Найменування Довжина, м Ширина, мм Товщина, мм Вартість
Вільха в.с

1,5 – 2,6

80

25

50 грн.м/п
липа в/с

2 – 2,5 м

80-90

25

60 грн.м/п
2 сорт

2 – 2,5

80-90

25

от 40 грн.м/п
Заказать товар


Заказать звонок