Про компанію

  • Ми займаємося продажем і доставкою пиломатеріалів, здійснюємо доставку в будь-яку точку Києва і Київської області. Наші можливості дозволяють доставляти в строк всі необхідні пиломатеріали не тільки взимку, але і в період літнього будівельного сезону.
  • Багато замовників, серед яких будівельні компанії, а так само приватні особи, оцінили переваги роботи з нами. Завдяки оптимальній системі поставок, повноцінної інформаційної підтримки, конкурентоспроможними цінами, висококваліфікованої і доброзичливій роботи наших співробітників.
  • Одне з головних наших переваг і методів роботи – йти назустріч своїм постійним і потенційним клієнтам! Якщо Ви станете нашим постійним клієнтом, Ви зможете розраховувати на вигідні умови придбання нашого продукту, отримавши додаткові знижки або пільгові умови платежу.
  • Спеціалізація нашої фірми – продаж пиломатеріалів. Ми поставляємо пиломатеріали з липи, вільхи, дуба і хвойних порід дерева – ялини, сосни, здійснюємо продаж якісного бруса з хвойних і листяних порід дерева, поставку вагонки і блок-хаусів, а також в нашій компанії ви можете придбати кілька різновидів дошки.
  • Завжди у продажу – дошка всіх існуючих видів: необрізні дошка – розбещене дерево з нерівною поверхнею і необробленими боками; обрізна дошка – дошка з краями, очищеними від кори; дошка стругана, що відрізняється гладкою відполірованою поверхнею – готовий матеріал для меблевої промисловості. Продаж вагонки, блок-хауса, дошки підлоги, імітації бруса, обрізної, необрізної і строганой дошки – основний напрямок діяльності нашої компанії.
  • Вся продукція, придбана в нашій компанії, може бути доставлена ​​в межах Києва та Київської області.
Заказать товар


Заказать звонок