Вся Україна замовляє пиломатеріали у компанії “Ліс Кодри”

Доставка пиломатеріалів по УкраїніУ наші дні, вибираючи з усього колосального розмаїття будівельних і оздоблювальних матеріалів, представлених на ринку, прийнято віддавати перевагу максимально натуральним і екологічним. За обсягами споживання і по представленому асортименту перше місце займають, звичайно ж, пиломатеріали. Слід зауважити, що вони використовуються, як в будівництві та оздоблювальних роботах, так і в виробництві меблів, декорі приміщень. Саме виходячи з цих міркувань співробітниками компанії “Ліс Кодри” значна увага приділяється підтримці актуального асортименту, мінімізації цін і організації доставки в усі міста України.

Знову в моді будинки з колод і бруса, для них характерні самобутня автентичність і яскраве відсилання до тих часів, коли зодчество було єдиним напрямком житлового будівництва. У тому випадку, коли коробка будинку виконана з сучасних блокових матеріалів, деревина максимально ефективно може використовуватися в внутрішньому оздобленні приміщень. Для стін найкращим рішенням буде натуральна вагонка або блокхаус, який дозволяє імітувати брус як у внутрішньому оздобленні, так і в зовнішньому. Дощата підлога, дерев’яні балки на стелі надають інтер’єру особливу брутальність і є поширеним рішенням у численних дизайнерських проектах.

Купити пиломатеріали вигідно в Ліс КодраВикористання натуральних пиломатеріалів від “Ліс Кодри”, при облаштуванні інтер’єру приміщення, дозволяє не тільки підкреслити оригінальність обраного стилістичного напрямку, а й наповнити повітря приємним запахом лісу. І, в сукупності з іншими елементами інтер’єру, створити атмосферу спокою, умиротворення.

Натуральні оздоблювальні матеріали наші майстри отримують шляхом розпилу стовбурів дерев, без зміни їх структури. Необхідна форма надається за допомогою спеціальних деревообробних верстатів. Їх різноманітність дозволяє виготовляти оздоблювальні матеріали різних розмірів для вирішення будь-якої з задач. При необхідності деревину завжди можна обробити спеціальними розчинами, створеними спеціально для поліпшення експлуатаційних властивостей і довговічності. А також з метою запобігання загоряння, через Легкозаймистість.

Для виробництва пиломатеріалів, якісної переробки деревини, майстри “Ліс Кодри” використовують верстати:

  • Стрічкопильні;
  • Циркулярні;
  • Кутопильні;
  • Рейсмусові;
  • Фугувальні;
  • Токарні та ін.

Якість і експлуатаційні властивості матеріалів, одержуваних у процесі розпилу і деревообробки, залежать від багатьох чинників, найвагоміші з них:

  1. Вид деревини. Найбільш поширеними і придатними для оздоблювальних робіт є: сосна, вільха, ялина, липа, модрина, ясен, дуб. Вибір залежить, в основному, від інтенсивності експлуатації того чи іншого типу оздоблення, а також від колірної гами дизайнерських проектів.
  2. Ступінь і якість осушення. Неякісна або неповна сушка, з плином часу, може завдати непоправної шкоди конструкціям або зовнішньому вигляду оздоблення. Експлуатація сирої деревини призведе до усадки або деформації готових виробів, конструкцій. В “Ліс Кодри” особлива увага приділяється правильності просушування пиломатеріалів і їх зберігання на складі. Не забуваємо ми і про забезпечення правильних умов транспортування. Не рідко замовлення необхідно доставляти в такі міста, як: Дніпро, Харків, Львів, Одеса та багато інших.
  3. Якість і ступінь протипожежної обробки.
  4. Біологічна обробка спрямована проти мікроорганізмів і комах, здатних завдати шкоди деревині в процесі її експлуатації. Наприклад, личинки короїда, вони можуть довгі роки залишатися в товщі деревини, прокладаючи ходи, тим самим порушуючи структуру і погіршуючи експлуатаційні властивості і зменшуючи термін використання будівельних матеріалів, а також окремих виробів. З цієї причини в “Ліс Кодри” працює власна лабораторія, що досліджує якість деревини, яка надходить на переробку. Сервіс подібного рівня є далеко не у всіх виробників пиломатеріалів.

Будинок обшитий пиломатеріалами, ХарківМожна зробити висновок, що застосування пиломатеріалів знову набирає популярність в капітальному житловому будівництві та при оздоблювальних роботах. Правильний вибір сорту деревини, її підготовка до подальшого монтажу дозволять побудувати будинок, що простоїть десятки років та створити дійсно неповторний інтер’єр в кожній з кімнат. Для якого будуть характерні відмінні експлуатаційні характеристики, довговічність, екологічність, а також простота монтажу і величезний вибір з великої різноманітності варіантів реалізації.

В якому б місті України Ви не знаходились, будьте впевнені в легкості покупки оригінальних пиломатеріалів від “Ліс Кодри”. Наші привітні консультанти допоможуть вибрати всю необхідну продукцію деревопереробного підприємства абсолютно безкоштовно і максимально швидко. Для Вас доставка здійснюється не тільки в межах столиці, а й в передмістя, також й в інші міста України.

Заказать товар


Заказать звонок