Міжкімнатні двері з сосни

Деревяні двері

Двері з сосни – один з найбільш популярних варіантів для створення затишного інтер’єру кімнат. Вони витончені, легкі, екологічно чисті. При цьому міжкімнатні двері з сосни коштують на порядок дешевше, ніж дубові або ясеневі, в експлуатації нічим їм не поступаючись.

Сосна має невелику щільність, тому володіє високими значеннями повітря-і влагопроницаемости. Двері з сосни гарні і з точки зору впливу температур – коефіцієнт розширення низький, тому можна не боятися дефектів від зміни вологості, перепаду температур або легкого фізичного впливу.

Сама по собі сосна легко піддається деревообробці, тому варіанти дизайну міжкімнатних дверей з сосни вкрай різноманітні і обмежуються лише уявою. Такі двері зберігають на поверхні природний малюнок дерева, що дозволяє підкреслити їх елегантність і первозданність.

Конструкція:

Конструкції міжкімнатних дверей з сосни бувають двох видів – щитові і фільончасті.

Фільончасті зроблені з брусків, які утворюють каркас, і фільонок, що заповнюють простір між брусками. Чим більше фільонок, тим двері міцніше. Це кращий варіант для дверей з сосни.

Щитові двері менш міцні і красиві. Вони складаються з обв’язувальної рамки і одного щита. Як варіант, їх можуть робити для більшої стійкості каркасними – по периметру вставляють бруски жорсткості, які не дають прогинатися облицюванні.

Обробка дверей з сосни:

На ваш розсуд двері може бути покрита лаком чи фарбою. Двері з сосни мають якісно відшліфовану поверхню, що робить цю процедуру легкою і приємною.

В цілому, можна сказати, що двері з сосни – класичний варіант, який підійде куди завгодно, як в квартиру, так і в заміській будинок.

Як правильно доглядати за дверима:

Щоб двері з сосни прослужили якомога довше, за ними потрібно ретельно доглядати. В магазинах є спеціалізовані засоби, які при чищенні використовувати краще, ніж звичайні. При незначних пошкодженнях необхідно зашкурити дефект і втерти в нього полірувальний віск.

Соснові двері володіють рівною фактурою, якою можна надати особливий відтінок при тонування. Вони здатні прикрасити собою будь-який інтер’єр!

Заказать товар


Заказать звонок