Двери вхідні деревяні

Прайс лист Двери вхідні деревяні

Наименування Довжина, м Ширина, мм Товщина, мм Вартість
Сосна без сучка

2

600-900

40

від 1600 грн/шт
Сосна з сучком

2

600-900

40

від 1500грн/шт
Ольха без суч.

2

600-700

40

запитуйте по телефону

Двері вхідні дерев’яні є одним з найважливіших елементів вашого будинку.

Вони повинні бути достатньо міцним, щоб забезпечити безпеку мешканців будинку та відлякати потенційних грабіжників і, в той же час, дерев’яні вхідні двері повинні протягом багатьох років зберігати прекрасний естетичний вигляд, який буде добре поєднуватися з компонуванням фасаду і загальним стилем обробки будівлі.

Правильно підібрані вхідні двері з дерева є надійною довготривалої інвестицією, тому перед їх покупкою важливо осмислити й уявити своє майбутнє придбання.

Вхідні дерев’яні двері в Києві пропонуються в широкому спектрі моделей, які відрізняються не тільки кольором, але і функціональними властивостями. Купуючи дерев’яні двері, слід пам’ятати, що наші висококваліфіковані фахівці завжди готові вам допомогти і проконсультувати з усіх питань, що необхідно перед вашої майбутньої покупкою.

Ціна на вхідні дерев’яні двері залежить від багатьох параметрів, зокрема, від породи дерева, з якого виготовлені двері. Найбільш популярною і оптимальною по співвідношенню ціни і якості є двері з сосни, а найдорожчою – з дуба.

Як лідер на ринку дверей, а також інших столярних виробів, ми намагаємося максимально зосередитися на якості, дизайні і високих стандартах обслуговування.

Наша компанія готова запропонувати класичні моделі дверей:

  • стандартні;
  • мінімалістичні;
  • декоративні;
  • оригінальні.

Купуючи двері в нашій компанії, ви також можете замовити професійну установку, яку проведуть наші фахівці, готові швидко і якісно впоратися з цим завданням.

Крім цього, перед тим, як купити вхідні дерев’яні двері, варто знати, що ми виробляємо їх вже багато років, тому маємо значний досвід, а також висококласний і навчений персонал. Ми готові задовольняти будь-які примхи клієнта і зробити двері відповідно до замовленого оригінальним дизайном, будь-якого розміру і в максимально короткі терміни!

Заказать товар


Заказать звонок