Дошка обрізна: будемо ближче до природи

Дошка обрізна

Дошка обрізна – це природний будівельний матеріал, активно використовуваний в Києві та інших містах як в побутовому, так і в промисловому будівництві. Представляючи собою дошку з деревини хвойних порід, спеціально оброблену по краях так, щоб на бічних крайках не було шару кори дерева, цей матеріал поєднує в собі кращі якості деревини.

Особливості обрізної дошки

Обрізна соснова дошка відрізняється винятковою ступенем обробки. З огляду на те, що необрізні дошка обов’язково має тонку кромку з кори, яка зберігається частково або повністю по її краях, ціна даного матеріалу значно нижче в порівнянні з вартістю обрізної.

Застосування

Обрізну дошку, в свою чергу, використовують як універсального будівельного матеріалу для виготовлення стелі та підлоги, всіляких столярних виробів, а також для зовнішньої і внутрішньої обробки приміщень.

 

Дошка обрізна: будемо ближче до природи </span>, фото 2Виробництво

Виріб, як правило, виготовляється з сосни чи ялини. Еловая дошка ідеальна для оздоблювальних робіт, а соснова – для виготовлення несучих конструкцій і каркасів. Соснова дошка відрізняється високою міцністю, надійністю, довговічністю і стійкістю до вологи. Завдяки даним якостям, матеріал активно використовується при виготовленні підлоги і стелі, а також в деяких оздоблювальних роботах.

Прайс лист ДОШКА ОБРІЗНА

Найменування Довжина м. Ширина мм. Товщина мм. Ціна за м/п
Дошка обрізна
(сосна)
3-4,5 100 25 12 грн.
Дошка обрізна
(сосна)
3-4,5 120 25 14 грн.
Дошка обрізна
(сосна)
3-4,5 150 25 17 грн.
Дошка обрізна
(сосна)
3-4,5 200 25 22 грн.
Дошка обрізна
(сосна)
3 250 20 уточ

Компанія “Ліс-Кодри” пропонує вашій увазі натуральні та екологічно чисті оздоблювальні матеріали за прийнятними цінами. На нашому сайті Ви завжди зможете купити дошку соснову обрізну, яка стане кращим матеріалом для спорудження надійного, комфортного та безпечного будови.

Заказать товар


Заказать звонок