Дерев'яні решітки

Дерев'яні решітки

Дерев’яні решітки – вельми універсальний вид огорожі, який можна використовувати практично в будь-якому інтер’єрі (як домашньому, так і офісному). Сьогодні все більшої популярності набувають декоративні решітки з дерева, що приховують батареї опалення. Погодьтеся, набагато приємніше бачити художньо оброблене дерево замість набили естетичну оскому металевих ребер радіатора. Крім цього, декоративні дерев’яні решітки можуть служити як псевдо-стінки, розділяючи простір в кухні або вітальні.

Область застосування дерев’яних решіток

А якщо у вас є дача – вам пощастило ще більше, оскільки є ще одна область застосування творчої фантазії: дерев’яний паркан-решітка або дерев’яні грати для альтанки, а також ви можете розмежувати свій сад на різні функціональні зони, оформити пішохідні та під’їзні доріжки. У якій би області ні застосовувалися вироби з дерева, вони тут же додають місцю респектабельність і наповнюють почуттям затишку, умиротворяють, на них відпочиває погляд. До того ж, якісно оброблена деревина володіє високими експлуатаційними характеристиками.

Наші пропозиції

Ми пропонуємо нашим клієнтам тільки якісні, екологічно чисті матеріали. На сайті les-kodru.com.ua ви можете замовити дерев’яні решітки (фото деяких робіт можна подивитися на відповідній сторінці) для оформлення будинку або дачі або декоративні дерев’яні решітки на батареї в квартирі, які підкреслять гармонію домашньої обстановки і додадуть солідності в офісі. Привнесіть в життя навколо трохи краси – це завжди вчасно!

Прайс Декоративні решітки

Найменування Довжина мм. Ширина мм. Товщина мм. Ціна за шт.

Декоративна решітка

Липа, вільха, дуб

1200 600 10 300 грн.

Декоративна решітка

Липа, вільха, дуб

1200 700 10 350 грн.

Декоративна решітка

Липа, вільха, дуб

1200 800 10 400 грн.
Заказать товар


Заказать звонок