Заказ обратного звонка
Оставьте номер телефона и мы перезвоним Вам в ближайшее время
Имя

обязательное поле
Телефон

обязательное поле
Жду звонка

097-934-89-56

063-030-86-50

068-821-22-22

Режим работы:

с 8:00 до 17:30, без выходных

ул. Кольцевая дорога, 5

les-kodru@mail.ru

Перезвоните мне

Дошка для підлоги - універсальне покриття для будь-яких приміщень

Дошка підлоги - це традиційне підлогове дерев'яне покриття, відповідне для використання в будь-яких приміщеннях. Відрізняючись високими експлуатаційними і технічними характеристиками і маючи гідний зовнішній вигляд, вона ідеально підходить для укладання підлоги як в заміському котеджі, так і в стильній міській квартирі. По естетичному сприйняттю дошка для підлоги нітрохи не поступається паркету, завдяки чому вона є чудовим матеріалом для створення красивого і високоякісного підлогового покриття. Поняття «дерев'яна підлога» має на увазі під собою використання матеріалів, виконаних з цілісного шматка деревини найвищої якості. Для надійного з'єднання між собою всі підлогові дошки мають з одного боку паз, зроблений із застосуванням високоточної фрезерного обладнання, який щільно з'єднується з розташованим з іншого боку дошки для підлоги шипом. Така конструкція забезпечує надійну і міцну укладку без помітних для очей щілин і стиків.

Монтаж дощок для укладання підлоги, як правило, проводиться на фанерне підставу, а також на вже наявний підлогу або на несучі дерев'яні конструкції. Укладку дошки виробляють після декількох днів її перебування у приміщенні для придбання матеріалом відповідної температури і вологості. На заключному етапі на неї можуть бути нанесені такі захисні покриття, як масло, лак і т. П.

Дерев'яні дошки призначені для укладання на підлогу, представлені в Києві та інших містах, володіють бездоганними тепло-і шумоізоляційними якостями, вологостійкістю, а також здатністю створювати оптимальний рівень вологості в приміщенні. Ціна даного покриття на порядок нижче вартості паркету, проте за своїми естетичними властивостями йому нітрохи не поступається.

До переваг цього підлогового покриття також можна віднести:


  • довговічність і міцність;
  • екологічність;
  • яскраво виражену структуру справжнього дерева;
  • простоту в догляді;
  • візуальне збільшення площі приміщення.


На нашому сайті Ви завжди зможете купити дошку високої якості за прийнятною вартістю.

Прайс лист Дошка підлоги

о№ п/п Найменування Довжина м. Ширина мм. Товщина мм. Ціна за м2
1

Дошка підлоги
(сосна) 1-сорт

4,5

135

35

105 грн.

2

Дошка підлоги
(сосна) 1-сорт

4

125

35

110 грн.

3

Дошка підлоги
(сосна) 1-сорт

3

125

35

110 грн.

4 Дошка підлоги
(сосна) 2-сорт
4,5 135 35 85 грн.

Joomla