Імітація бруса: опис, матеріали і ціни, особливості застосування

Брус, особливо якщо він виготовлений з дерева цінної породи, коштує досить дорого. У зв’язку з таким станом речей, забудовники і господарі нерухомості, замість автентичних пиломатеріалів вдаються до використання, для оздоблення фасадів будинків і їх внутрішнього простору, імітації бруса. У даного рішення всі основні експлуатаційні показники і, особливо, зовнішній вигляд не поступаються оздобленню з оригінального бруса, а ціна значно нижча. В цьому факті Ви можете легко переконатися.

Це сучасний пиломатеріал візуально схожий на дерев’яну вагонку, тільки має більш масивні розміри. У нього так само, як і у вагонки, є сполучні замки “шип / паз”.

Найбільш поширені матеріали виготовлення фальш бруса – породи деревини

Імітація бруса після монтажу в заміському будинкуУ самому низькоякісному виконанні імітація бруса виготовляється на заводах з суміші відходів різних порід деревини і переробленого пластику, завдяки чому виходить досить міцний матеріал, він не боїться атмосферних опадів. Його фактура і забарвлення практично не відрізняється від деревини. Однак, рівень екологічної безпеки досить низький. У навколишнє середовище виділяються продукти хімічних реакцій, вони проходять всередині синтетичної імітації бруса при його нагріванні і випаровуванні рідин. У країнах заходу, як і в Україні, найбільш популярна інша реалізація фальш бруса.

Як правило, імітація бруса виготовляється з масиву хвойних, а іноді і з листяних дерев. Найчастіше у виробництві використовується деревина сосни, модрини, ялини, а також кедра та інших дерев. Одержуваний будівельний матеріал безпечний для навколишнього середовища і людського здоров’я, активно використовується для внутрішнього оздоблення, а також і для облаштування фасадів. Основні переваги фальш бруса з натурального дерева:

  • Сосна має приємний колір з легким рожевим відтінком і виділяє тонкий аромат, який має корисні антисептичні властивості;
  • Ялина приємна для очей, блідо-жовта, з легким рожевим відтінком колірна палітра і красива текстура притаманні саме їй. Завдяки високому вмісту смоли, деревина з ялини стійка проти жучків-шашеліві та гризунів;
  • Модрина по своїй міцності набагато перевищує твердість сосни з ялиною і практично не поступається дубу;
  • Імітація бруса з кедра має більш темний вигляд, а його деревна смола має корисні знезаражувальні властивості, при цьому випускає приємний аромат.

Властивості і найважливіші переваги імітації бруса з натурального дерева

Фальш брус в уже облаштованому інтер'єрі, КиївВиготовлена ​​з деревини, майстрами компанії “Ліс Кодри”, імітація бруса має певні властивості і переваги. До них відносяться:

  1. Імітація досить просто набирається під час монтажу. З одного боку, на ребрі планки імітатора, є поздовжній паз, а на протилежному ребрі “шип”. Завдяки цьому рішенню забезпечується безпрецедентно щільне з’єднання стиків імітатора;
  2. Фальш брус може стати основою хорошої звукоізоляції і має низьку теплопровідність;
  3. Універсальність. Імітацію можна використовувати для облаштування практично будь-яких будівель, всередині і зовні;
  4. З натуральної деревини не виділяється в повітря шкідливих речовин.

Оздоблення будинку, квартири, приміщень офісу імітацією бруса не тільки заощадить кошти, а й привнесе відчуття перебування всередині повноцінного дерев’яного будинку, комфортного і затишного для всіх членів родини. Для покупки фальш бруса, зі складу в Києві, радимо відвідати офіційний склад-магазин “Ліс Кодри”. Ми стежимо за якістю пиломатеріалів, що створюються на підприємстві, і гарантуємо їх швидку доставку в усі куточки України.

Заказать товар


Заказать звонок