Як правильно зберігати пиломатеріали?

Ні для кого не секрет, що навіть якісна деревина при неправильному зберіганні втрачає свої ідеальні властивості; неналежне зберігання пиломатеріалів призводить до викривлення дощок, їх поломці і покриттю цвіллю. Порчу зовнішнього вигляду і якості деревини можуть викликати багато причин: від відсутності вентиляції і високої вологості в приміщенні і до пошкоджень, що наносяться гризунами. Саме тому, перш ніж купувати лісоматеріали, слід вивчити умови їх правильного зберігання, про які Вам і повідає сайт www.les-kodru.com.ua.

Отже, як зберігати пиломатеріали?

Правильне зберігання пиломатеріалів на вірно обладнаному складіПравильне зберігання деревини повинно забезпечувати належне оберігання матеріалів від ураження грибками і комахами, від викривлення і розтріскування. Приміщення для зберігання лісу повинні розташовуватися на піднесеному місці, відкритому для провітрювання. Віддаленість складів від житлових будинків повинна становити не менше 50 м, а від можливих джерел зараження деревини – не менше 100 м. Майданчик для зберігання лісоматеріалів повинна мати ухил для нормального стоку дощових вод.

Для зберігання пиломатеріалів доцільною вважається установка відкритих і закритих навісів. Перший тип навісів використовується для зберігання деревини в період випробування її властивостей або протягом не більше одного літнього сезону. Дані конструкції розташовуються уздовж напрямку домінуючих вітрів, а їх місткість становить від 150 до 180 м3. Закриті навіси призначаються для тривалого зберігання пиломатеріалів, їх обладнають розбірними стінками і витяжними ліхтарями; мають ємність приблизно 300 м3, ширину 12-16 м, довжину 30-35 м, висоту 6 м. та розташовуються поперек напрямку переважних вітрів. Грунт під навісом бетонується або покривається асфальтом, а по сторонам навісу встановлюються підстави під штабелі.

Заказать товар


Заказать звонок