Як правильно укладувати дошку підлоги?

В наші дні все більше людей при виборі будівельних матеріалів приділяють увагу не тільки їх красу, а й екологічну чистоту. Одним з таких чистих матеріалів є Дошка підлоги, що володіє безліччю достоїнств, серед яких значиться натуральність, довговічність, простота в догляді, відмінний зовнішній вигляд, стійкість до вологи і температурних коливань. Технологія укладання дерев’яних підлог має свої нюанси, про які Вам і повідає сайт les-kodru.com.ua.

Отже, як укласти Дошку підлоги?

Укладання дерев’яних підлог може здійснюватися двома способами: на дерев’яні лаги або шляхом кріплення саморізами (приклеювання) до підготовленої поверхні. І в тому, і в іншому випадку обов’язковим етапом є укладання шару пароізоляції для збереження тепла та забезпечення шумоізоляції.

Дошка підлоги 1 сорту перед укладаннямТехнологія укладання статевої дошки на лаги застосовується в приміщеннях з високими стелями або в будинках з дерев’яними перекриттями між поверхами. Ідеальним матеріалом для даного процесу є цілісні бруси розміром 50 × 100 або 50 × 80, які обробляються антисептиком і спеціальним розчином від паразитів. Для забезпечення бездоганного зовнішнього вигляду статевої дошки, лаги слід розташовувати перпендикулярно променям світла з вікон. Відстань між лагами визначається залежно від товщини дошки – чим товще дошка, тим більше проміжок. Кріплення лаг до бетонної підстави проводиться за допомогою шурупів або дюбелів, а головки шурупів при цьому повинні заглиблюватися в дошку приблизно на 3 мм. Установку лаг слід здійснювати за рівнем, а місця з великими перепадами вирівнюються за допомогою спеціальних дерев’яних підкладок. Утворилося під лагами порожній простір закладається спеціальним утеплювачем або деревоволокнистих плит. Для запобігання скрипу підлогового покриття, дошки повинні стикуватися один з одним максимально близько.

Кріплення статевих дощок на клей чимось нагадує укладку паркету. Даний спосіб передбачає, що поверхня дощок і самої основи повинні бути ідеально гладкими. Кріплення дощок проводиться за допомогою саморізів, отвори від яких закриваються спеціальними пробками. Важливим моментом є вибір клею. Так, для коротких планок підходить практично будь-який клей, при цьому для дощок з екзотичних порід деревини або з бука не годиться дисперсійний клей. Довгі дошки підлягають фіксації клеєм на основі двокомпонентних епоксидно-поліуретанових складів або з синтетичними смолами.

Дивіться наші пропозиції представлені в тематичному каталозі.

Заказать товар


Заказать звонок