Як правильно вибрати вагонку?

Дерев’яна вагонка є ідеальним матеріалом для багатьох видів оздоблювальних робіт, а тому все більша кількість людей віддають перевагу саме їй. Придбання вагонки є досить відповідальним заходом, оскільки стругані деревина м’яких сортів може мати безліч дефектів, здатних надалі зіпсувати зовнішньої вид поверхонь і знизити їх міцність.

Саме тому, перш ніж купувати даний оздоблювальний матеріал, доцільно дізнатися як вибирати вагонку. Сайт les-kodru.com.ua готовий поділитися з Вами секретами вибору дерев’яної вагонки.

Вибираємо вагонку вищого сорту зайшовши на склад, Київ 2018 рікПочинати вибір вагонки слід з визначення породи і сорти дерева, з якого вона виготовлена. В окремих випадках краще забути про економію і відразу вибрати матеріал високого класу, але бувають ситуації, коли можна обійтися і більш дешевої вагонкою. Приміром, для обробки житлового будинку найкраще підійде євровагонка «Екстра» або «А» класу, здатна надати приміщень атмосферу затишку і гармонії за рахунок своїх витіюватих візерунків і повної відсутності дефектів. Обробку лазень або саун краще виробляти вагонкою «Екстра» класу листяних порід деревини, легко переносять спеку і не виділяють смоли. А ось для обшивки балкона можна використовувати вагонку сорту «В» і «С», яка дозволить приховати незначні дефекти цього нежитлового приміщення.

Для того, щоб визначиться з якого дерева вибрати вагонку, слід вивчити властивості тієї чи іншої породи деревини. Так, вагонка з листяних порід не виділяє смоли і відрізняється прекрасними експлуатаційними якостями. Вироби з ялини виходять дуже твердими і щільними, володіючи при цьому нейтральним запахом, тепло-і вологостійкість. Вагонка з липи характеризується специфічним ароматом і невисокою щільністю, а вироби з сибірської модрини вважаються самими довговічними.

Для того, щоб визначити необхідні розміри вагонки, слід точно виміряти довжину стін приміщення, враховуючи те, що при стикуванні дощок однієї до іншої їх ширина зменшиться.

Дивіться наші пропозиції представлені в тематичному каталозі.

Заказать товар


Заказать звонок