Масивна дошка товщиною 35 мм – один з кращих підлогових матеріалів для житлових приміщень

Використання натуральної деревини, в якості підлогового матеріалу, дозволяє облаштовувати теплі і приємні на дотик підлоги, які стають не тільки справжніми прикрасами інтер’єрів, але і поліпшують мікроклімат в середині будинку. Найбільш якісним дерев’яним будівельним матеріалом, що використовується для монтажу підлог, є масивна дошка. На відміну від штучного паркету, вона має більш високу міцність і зносостійкість, так як товщина її робочого шару значно більше. Цей матеріал є екологічно чистим, тому його можна використовувати в усіх без винятку житлових приміщеннях. Купити натуральну дошку для облаштування підлоги також дуже легко, достатньо відвідати склад-магазин “Ліс Кодри”. Ми спеціалізуємося на виробництві пиломатеріалів преміального рівня і їх доставці в усі куточки України.

Масивна дошка після облаштування підлоги в заміському будинкуМасивна дошка випускається у великому форматі, товщиною 35 мм. Можна сказати, що це збільшений аналог штучного паркету. Особливість дошки підлоги полягає в тому, що її робочий шар становить близько 10 мм, а значить, підлогове покриття можна неодноразово шліфувати і циклювати для відновлення первозданного вигляду. Маючи в будинку дерев’яні підлоги з такого матеріалу, можна бути впевненим, що вони не вимагатимуть повної заміни через 2-3 десятиліття. Досить видалити верхній шар забрудненої і подряпаної деревини, щоб повернути підлозі привабливий вигляд.

Правильно встановлені змонтовані підлоги з масивної дошки прослужать не менше сотні років, якщо періодично обробляти їх воском, натуральними маслами і спеціальними лакофарбовими матеріалами.

Завдяки великій товщині робочого шару масивна дошка відмінно звукоізолює і теплоізолює приміщення. З таким покриттям живеться комфортніше, так як підлога не потребує додаткового обігріву і створює тиху обстановку в будинку, приміщеннях офісу.

Масивна соснова дошка – це один з найбільш екологічних виробів, що створені для облаштування підлоги. При виробництві дошки не використовуються: клей, деревно-стружкові підкладки, пластик та інші шкідливі матеріали. Сама деревина має здатність очищати повітря в приміщенні, абсорбувати і виводити назовні небезпечні для здоров’я речовини. Завдяки натуральним смолам, що містяться в деревині, повітря наповнюється особливим ароматом і фітонцидами, які вбивають шкідливих мікробів.

Природний колір і візерунок дерева мають позитивний вплив на психічне здоров’я людини. Недарма більшість оздоблювальних матеріалів створюються з фактурою, що імітує дерево. Масивна соснова дошка може бути оброблена тонуючими лаками і маслами, які надають їй ще більш насичений колір і виразний малюнок.

Завдяки великим розмірам і товщині дошки підлоги, при її укладанні, виходить в кілька разів менше стиків, ніж при монтажі паркету. Це дозволяє отримати ще більш гігієнічні і естетичні підлоги.

Дошка підлоги з сосни крупним планом, Київ 2019 рікДерев’яні підлогові матеріали потребують особливого мікроклімату. Для запобігання висихання і розтріскування масивної дошки слід використовувати зволожувачі повітря, зберігаючи його вологість в діапазоні від 40% до 60%. Температура в будинку з дерев’яними підлогами, бажано, не повинна бути вище +35 градусів і нижче +16 градусів за Цельсієм. Не можна допускати дуже тривалого контакту деревини з водою, інакше підлоги разбухнуть і деформуються. Після висихання вони втратять свій привабливий вигляд і почнуть скрипіти.

На ніжках шаф і столів повинні бути спеціальні накладки, що перешкоджають утворенню плям і вм’ятин на поверхні дошки для підлоги.

Небажано ходити по будинку в вуличному взутті, так як частинки піску і бруду можуть подряпати лаковий декоративно-захисний шар. В результаті такого пошкодження дошка втратить гарний вигляд, почне вбирати вологу і забруднення.

Для підтримки підлог з масивної дошки в гарному стані необхідно час від часу покривати їх спеціальними засобами на основі воску. Восковий шар надає поверхні благородний глянець і захищає її від враження грибком, впливу хімічно агресивних речовин і барвників.

Грамотний догляд за підлогами з масивної дошки дозволяє продовжити термін її служби на довгі десятиліття. Але навіть якщо дошка сильно зносилася, її можна відновити власноруч шляхом циклювання, а не міняти на новий підлоговий матеріал. Якщо ж є необхідність в укладанні дерев’яної підлоги або її ремонті – скористайтеся сервісом компанії “Ліс Кодри”, ми з радістю доставимо Вам необмежений обсяг соснової дошки підлоги за максимально короткий період часу. Для оформлення замовлення просимо звертатися в службу турботи про клієнтів, за допомогою одного з зручних номерів телефонів, або відразу відвідати вдало розташований склад-магазин.

Заказать товар


Заказать звонок