Види і характеристики терасових дощок популярних в Україні

Терасна дошка вищого сорту, фото на складіТерасна дошка має масу переваг у порівнянні з аналогами: простота монтажу, зручність повсякденної експлуатації, хороші декоративні якості. Сфера застосування матеріалу дуже широка. Це і відкриті тераси, лоджії, альтанки, і причали з пірсами, і зона, прилегла до басейну, і навіть лазня / сауна. Тобто, всюди, де потрібне надійне покриття підлоги, в умовах вулиці, перепадів температур і підвищеної вологості. Активно використовується терасна дошка і у внутрішньому облаштуванні будинку, що пояснюється не тільки її довговічністю, але і великим кольоровим діапазоном. А як приємно ходити босоніж по дерев’яному настилу! Таке покриття дарує відчуття тепла і затишку.

Існує три основних види терасної дошки, про які ми напишемо нижче

  1. Терасна дошка з натурального дерева. Природна деревина – дуже затребуваний оздоблювальний матеріал. Пояснюється його популярність екологічністю і особливою енергетикою, яку здатне створити тільки натуральне дерево. Якщо ви бажаєте отримати не тільки безпечне і красиве, але і довговічне підлогове покриття, вибирайте терасну дошку з сибірської модрини або з деревини екзотичних порід.
  2. Терасна дошка з дерева, що має термообробку. Термодеревина – це дерево, яке пройшло спеціальну обробку. Досить м’які породи дерев – сосна, ясен, ялина, – після термомодіфікаціі перетворюються в зносостійкий, дуже міцний і гігроскопічний матеріал. Він практично не схильний до деформації. Терасна дошка з термодерева за своїми характеристиками практично нічим не поступається екзотичним породам, але коштує набагато дешевше.
  3. Терасна дошка з деревинно-полімерного композиту. Таке підлогове покриття виготовляють з подрібненої деревини (близько 60% матеріалу) і суміші різних барвників, полімерів. Воно має масу переваг: висока міцність, волого- і морозостійкість, стійкість до впливу ультрафіолету, відсутність деформації, стійкість до механічного впливу і цвілі. Якщо монтаж виконаний правильно, терасна дошка з ДПК буде служити вам практично вічно. А догляд за нею дуже простий – її миють мильною гарячою водою і щіткою.

Залежно від товщини, терасна дошка буває: від 1,8 до 2,2 см, від 2,5 до 3 см, від 4,2 до 4,8 см.

Поверхня цього підлогового покриття може бути гладкою, у вигляді рубчика або вельвету.

Вартість терасної дошки доступною зі складу «Ліс Кодра»

Ціна терасної дошки варіюється в залежності від матеріалу, з якого вона виготовлена. На остаточну вартість також впливає тип обробки і марка. В цілому, можна виділити три категорії терасної дошки:

  • Бюджетна: матеріал – модрина; на вартість впливає сорт деревини;
  • Середня: матеріал – полімерний композит;
  • Висока: матюкав – екзотичні породи дерев.

Вибирайте відповідну терасну дошку – і створюйте свій шедевр в області інтер’єру або ландшафтного дизайну вже сьогодні!

Заказать товар


Заказать звонок