Види строганої дошки

Види строганої дошки, фото 1Стругана дошка виготовляється з масиву дерева хвойних і листяних порід шляхом розпилювання колод на сучасному обладнанні, в результаті чого виходить рівні планки з товщиною 2-5 см. Залежно від якості вихідної сировини і технології обробки поверхні, стругану дошку за видами класифікують таким чином:

 

  • до першого сорту відносять вироби з гладкою шліфованою, невеликою кількістю сучків (без органічних і механічних дефектів);
  • другий сорт допускає наявність не випадаючих сучків, невеликих ділянок, уражених жучками та грибком;
  • третій сорт припускає наявність тих же дефектів, що у матеріалу другого сорту, але при цьому вони займають велику площу; крім того, продукція цієї категорії має грубу шорстку поверхню з виступаючими деревними волокнами, невеликими тріщинами і сколами.


Найпрогресивнішим матеріалом, використовуваним для виготовлення елітних меблів та дизайнерської обробки інтер’єрів, є импрегнированная дошка, що випускається за інноваційними технологіями. Продукція піддається обробці під високим тиском, просочується захисними складами, що забезпечують довговічність і високу естетичність матеріалу. Крім того, імпрегновану дошки не схильні запаленню, завдяки глибокій обробці антипіренами.

Стругана дошка з округленими краями, називається планкен. Цей вид продукції ідеально вписується в інтер’єри заміських дерев’яних будинків, де його використовують для облицювання мансардних приміщень, веранд, облаштування стель і підлогових покриттів.

Дуже важливо здобувати пиломатеріали у надійних постачальників, оскільки експлуатаційний термін служби деревини безпосередньо залежить від якості сировини і дотримання технологій обробки.

У струганої дошки розміри визначаються нормативами (довжина в межах 2-4,5м, ширина 4-20 см), але пиломатеріал може виготовлятися за окремим замовленням, в нестандартному розмірному варіанті.

Дивітся нащі пропозиції

Заказать товар


Заказать звонок