Дерев’яні сходи для приватного будинку: особливості, види, матеріали

Схильність до зведення приватних будинків з двома і більше поверхами викликана бажанням збільшити їх корисну площу і зберегти більше вільного місця на присадибній ділянці. Сходи, в такому випадку, відіграють роль сполучної ланки, переходу між поверхами, і стають важливим елементом проектування сучасного будинку.

Ключові переваги сходів побудованих з натурального дерева

Гвинтові сходи в заміському будинку недалеко від КиєваПрактично будь-які конструкції з дерева є найбільш пріоритетними при внутрішньому оформленні приміщення, особливо це стосується дерев’яних сходів, які мають такі ключові переваги перед аналогами:

  • Дерево – самий екологічно чистий матеріал, який подарувала нам сама природа;
  • Для зведення сходів можна використовувати практично будь-яку деревину, самих різних порід дерева;
  • Сходи, виготовлені ​​з міцної деревини, можуть прослужити не одному поколінню мешканців, які будуть проживати в даному будинку;
  • Конструкція сходів, як елемент інтер’єру, не вимагає особливого догляду;
  • Дрібний ремонт можна зробити самостійно за допомогою шпаклівки, мастики і лаку;
  • Дереву можна надати будь-яку форму, завдяки чому сходи можуть гармонійно вписатися в уже облаштований інтер’єр і стати головним елементом певної дизайнерської концепції.

Різновиди сходів з дерева найбільш популярних в Україні

Існує два види сходів, які найбільш часто облаштовуються клієнтами компанії “Ліс Кодри”:

  1. Гвинтові сходи;
  2. Сходи маршові.

Гвинтові типи сходів можуть зводитися для досягнення естетичних цілей, або в умовах вкрай обмеженого простору. Вони мають досить гарний вигляд, займають небагато місця, але складні при зведенні і відносяться до малофункціональних конструкцій. На гвинтових сходах може розминутися від сили двоє людей, а переміщати по них меблі, особливо великогабаритні, практично буде неможливо.

Найпоширенішими є маршові сходи, які складаються з прямих прольотів і при потребі поділяються поворотними майданчиками.

Матеріали, що застосовуються для побудови довговічних сходів

Пиломатеріали використовувані для будівництва сходів, склад Ліс КодраНайбільш широко затребуваними породами, для виготовлення дерев’яних сходів, є: модрина, дуб, сосна, ясен з буком і горіх.

Дуб і модрина мають щільну структуру, високу міцність і в порівнянні зі своїми аналогами – є найбільш довговічними. До бюджетних матеріалів можна віднести ялину, сосну, ялицю і кедр.

Також хороші експлуатаційні властивості і доступну вартість мають клен з березою.

Останнім часом все частіше використовуються комбіновані методи зведення сходів, в такому випадку вони виготовляються з дерев’яних сходинок і поручнів з металу. Природно, що металева огорожа, крім забезпечення безпечного руху, виконує ще й роль декоративного прикраси сходів.

Для покупки будь-якої кількості пиломатеріалів, необхідних для зведення сходів, просимо відвідати склад-магазин “Ліс Кодри”. Ми спеціалізуємося на обробці деревини всіх порід і працюємо вже більше 20 років.

Заказать товар


Заказать звонок