Дерев’яна імітація бруса від “Ліс Кодри” – вид вагонки для оздоблення заміського будинку

Імітація бруса міцно займає верхні позиції в списку найкращих оздоблювальних матеріалів, що випускаються майстрами “Ліс Кодри”, з натуральної деревини. Цей вид вагонки ідеально підходить для обшивки стін і перегородок в житлових приміщеннях, а також для оздоблення фасаду. Імітацію бруса можна використовувати на будь-якому об’єкті замість вінілового сайдинга, плитки, штукатурки, профнастилу.

Будинок обшитий імітацією брусаВиріб не випадково отримав таку назву: його лицьова поверхня має характерний профіль, що нагадує грань бруса. Обшивши цим матеріалом цегляний або каркасний котедж, можна отримати будівлю, що на вигляд не відрізняється від створеної з справжнього дерев’яного зрубу.

На відміну від штучних облицювальних матеріалів, імітація бруса є екологічно чистим виробом. Матеріал виготовляється співробітниками “Ліс Кодри” з високоякісної деревини, що пройшла багатоступінчастий відбір. Як правило деревина – сосна 1 сорту, що виросла в Україні.

Сфера застосування імітації бруса включає облаштування: веранд, терас, балконів, альтанок, бань. За допомогою цього матеріалу створюється ідеально рівна обшивка, в якій відсутні щілини і отвори, як у звичайної вагонки, що утворюються на місці випадання сучків. Завдяки герметичній обшивці в будівлі знижуються теплові втрати і підвищується рівень комфорту.

Фальшбрус має такі переваги, в порівнянні з аналогами:

 • Екологічність, гіпоалергенність;
 • Довговічність;
 • Низька теплопровідність;
 • Висока біостійкість;
 • Порівняно невелика вага;
 • Бездоганна геометрія;
 • Якісно вирізані пази і шипи;
 • Зручність у обробці і монтажі;
 • Відсутність дрібних дефектів;
 • Не піддається усадці і не викривляється;
 • Актуальна вартість орієнтована на більшість жителів України;
 • Постійна наявність на складі “Ліс Кодри”.

Фальшбрус крупним планом, Ліс КодриНа відміну від звичайної вагонки, фальшбрус має більш значну товщину і ідеально відшліфовану поверхню. Також матеріал може похвалитися відсутністю тріщин, підгнилих сучків, смоляних кишень. На його виробництво йдуть тільки особливо якісні заготовки з сосни 1 сорту. За декоративним характеристикам імітація бруса однозначно перевершує просту вагонку, опис і характеристики якої доступні за посиланням.

Важливо й те, що імітація бруса має дуже низький відсоток вмісту вологи. Це обумовлено тривалим сушінням заготовок в спеціальних камерах, що є в розпорядженні у персоналу компанії “Ліс Кодри”. Добре висушений фальшбрус не дає усадки, не боїться цвілі і грибка, не тріскається і не втрачає своєї форми, як це відбувається зі звичайною вагонкою. Слід зазначити, що за рахунок сушки зменшується вага матеріалу.

Завдяки своїй товщині і мінімальній кількості вологи цьому будівельному матеріалу притаманні підвищені теплоізоляційні властивості. Він добре захищає зовнішні стіни від промерзання, помітно утеплює внутрішні приміщення. Крім того, товстий пиломатеріал краще заглушає вуличні звуки і створює в будинку тиху обстановку.

Процес монтажу фальшбрусу зовсім нескладний. Перед установкою немає необхідності вирівнювати базову поверхню, так як нерівності все одно будуть замасковані під обшивкою. Установка виконується за наступною схемою:

 1. Готується чорнова поверхня (очищається від цвілі, обробляється антисептичними складами);
 2. Виконуються виміри;
 3. Вибирається фальшбрус потрібної ширини;
 4. Встановлюються рейкові направляючі або обрешітка;
 5. За допомогою саморізів до обрешітки кріпиться вагонка;
 6. Проводиться обробка лаками і натуральними сумішами на основі масел або воску.

Доставка вагонки на об'єкт замовника в передмісті КиєваПрофесійно встановлена ​​імітація бруса довгі роки зберігає свій привабливий вигляд, захищає обшиті конструкції від вогкості, негативних кліматичних факторів, механічних пошкоджень. У будівлі поліпшується мікроклімат, так як дерев’яна обшивка від “Ліс Кодри” відмінно “дихає”, регулюючи рівень вологості в житлових приміщеннях і дозволяючи повітрю циркулювати.

Придбання імітації бруса – це вигідна покупка, так як матеріал не вимагає в процесі експлуатації особливого догляду і заміни.

Заказать товар


Заказать звонок