Масивна дошка підлоги – сучасний підлоговий матеріал для житлового приміщення

Покриття для підлоги з натурального дерева надзвичайно екологічні і красиві. Масивна дошка від компанії “Ліс Кодри” вважається одним з найбільш надійних матеріалів застосовуваних для облаштування підлоги. Вона дозволяє створити неповторний інтер’єр в спальні, вітальні, дитячій кімнаті, поліпшити мікроклімат в будинку. Деревина сприятливо впливає на здоров’я людей, вона не призводить до виникнення чи загострення алергічних захворювань, так як в ній не містяться шкідливих речовин.

Правильно облаштована дощата підлога з соснової деревиниМасивна дошка з сосни має підвищену зносостійкість, так як її робочий шар має товщину не менше 1 см. На відміну від штучного паркету, дошка більш товста і міцна. Її можна циклювати і полірувати, щоразу повертаючи підлозі ідеальний зовнішній вигляд. Можливість багаторазового циклювання дозволяє використовувати масивну дошку довгі роки, не вдаючись до комплексної заміни підлогового покриття.

Щоб продовжити термін експлуатації дощок підлоги, рекомендується обробляти їх паркетними лаками і натуральними маслами, які запобігають проникненню мікроорганізмів, забруднювачів і вологи всередину деревини.

Оскільки масивна дошка має велику товщину, від 25 до 45 мм, і хороші теплоізоляційні показники, за допомогою цього матеріалу можна ефективно утеплити приміщення. До речі, найбільш популярна в Україні товщина – 35 мм. При наявності такого підлогового покриття в будинку не потрібно облаштовувати систему підігріву підлоги. Деревина тепла і приємна на дотик, тому на підлозі з масивної соснової дошки можна сидіти і не відчуваючи дискомфорту. Крім відмінних теплоізолюючих характеристик, даний матеріал демонструє високі звукоізоляційні показники.

Дошка виготовляється майстрами “Ліс Кодри” без використання штучних добавок, шкідливих барвників, клею, деревно-стружкової сировини. Це цілісна деревина, що має приємний аромат і екологічно чистий склад. За ступенем екологічності масивна дошка лідирує серед всіх інших підлогових матеріалів. Зазвичай дерево допомагає в очищенні домашньої атмосфери, оскільки виділяє бактерицидні смолисті речовини, вони сприяють знищенню небезпечних мікроорганізмів, цвілі. Власники будинків з дерев’яними підлогами живуть довше і мають гарний настрій, так як натуральна деревина позитивно впливає на психічний і фізичний стан людини.

У плані естетичної привабливості даний матеріал не має конкурентів. Не випадково більшість виробів оздоблювальних матеріалів спрямовують значні зусилля на створення малюнків і фактури під дерево. Довгі і широкі мостини вдало вписуються в приміщення великої площі, привносячи гармонію в інтер’єр. Оскільки масивна дошка в кілька разів більша за штучний паркет, після її укладання на підлозі утворюється значно менше стиків.

Необхідно враховувати, що дерев’яна підлога вимагає особливого ставлення. Щоб підлога не жолобилася і не тріскалися, потрібно підтримувати в приміщеннях певний рівень вологості.

Неприпустимо переохолоджувати і перегрівати повітря в приміщенні, так як в результаті стрибків вологості і температури деревина змінює свій об’єм і втрачає геометрію. За умов стрімкого висихання повітря масивна дошка тріскається, підлога починає скрипіти. Найбільш комфортним рівень вологості, в будинку з дерев’яними підлогами, варіюється в діапазоні від 35% до 75%. При перевищенні цього рівня деревина розбухає, швидше уражається цвіллю, втрачає зовнішній вигляд.

Стара дощата підлога накрита половиком, КиївМасивну дошку слід захистити від вуличного бруду, тому що до його складу входять абразивні часточки, вони можуть подряпати декоративне лакове покриття. Бруд може вбиратися в поверхню пошкодженої дошки, а для виведення плям потрібні значні зусилля. Детальніше про ремонт дощатої підлоги можна дізнатися перейшовши за посиланням.

Ефективний захист дерев’яних підлог надає віск, яким необхідно регулярно обробляти масивну дошку. За рахунок воску деревина набуває блискучого вигляду, а також хороші волого і брудовідштовхуючі властивості.

Для покупки дошки підлоги, створеної відповідно з суворим дотриманням ДСТУ, просимо відвідати спеціалізований склад пиломатеріалів “Ліс Кодри”. У нас завжди актуальні ціни та найбільший асортимент масивної дошки різної товщини, ширини, довжини. Можлива доставка по всій Україні в максимально стислі терміни.

Заказать товар


Заказать звонок