Стругана дошка: область застосування та якісні характеристики

Стругана дошка – пиломатеріал, використовуваний для будівництва огорож, дачних будинків, підсобних приміщень, лазень і саун. Дошки вищого сорту застосовуються для облицювання приміщень, облаштування зовнішнього підлогового покриття, виготовлення меблів.

Кожен виріб обстругивают і шліфується по всіх чотирьох гранях на спеціальних деревообробних верстатах, в результаті чого поверхня обрізної дошки стає гладкою і однорідною (без зазубрин і шорсткостей).

Стругана дошка, що завантажується в кузов вантажного автомобіля перед доставкоюХарактеристики популярного будівельного і оздоблювального матеріалу залежать від якості деревини і технології обробки сировини. Найбільш поширеними породами дерева, використовуваними для виробництва струганої дошки, є сосна і ялина з показником вологості 8-10%. Тип розпилу деревини визначає такі показники дошки, як твердість і якість текстури. При радіальному розпилі матеріал виглядає привабливо за рахунок однорідної поверхні зрізу. Тангенціальна дошка є більш міцною, але поступається радіальним виробам з естетики дизайну.

Якісна дошка має абсолютно правильну геометрію по всій довжині (ідеальна паралельність сторін), а також відрізняється однорідною структурою. Якщо ви проведете долонею по поверхні матеріалу і не відчуєте виступаючих жорстких волокон, значить, деревина оброблена на прогресивному обладнанні. Площину дошки також є важливим показником якості продукції, оскільки при зіткненні планки з плоскою поверхнею повинно забезпечуватися повний збіг предметів (щільне прилягання, без пустот і вигинів).

В останні роки популярність придбали стругані імпрегновану дошки, отримані під високим тиском і оброблені захисними складами. Це дуже міцний і довговічний матеріал, не схильний до дії вологи, грибка, вітру та інших руйнівних факторів.

Дивіться наші пропозиції представлені в тематичному каталозі.

Заказать товар


Заказать звонок