Вибираємо і купуємо пиломатеріали з розумом, з розстановкою пріоритетів

Ретельно плануючи будівельні роботи важливо проявити відповідальність вже на етапі вибору матеріалів, які потрібно придбати. Не маючи достатнього досвіду і навичок у цій справі, легко помилитися і купити не зовсім те, що потрібно. Розглянемо основні нюанси, на які варто звертати увагу відбираючи найякісніші пиломатеріали.

Пиломатеріали зберігаються на одному зі складів КиєваДеякі покупці визначають якість зрубу постукавши по колоді, в цей час інша людина повинна послухати видаваний звук з іншого його кінця. Вважається, що у якісної колоди звук буде виразний, дзвінкий. В іншому випадку дерево є гнилим або пошкодженим механічним впливом.

Однак, є і більш точний спосіб визначити якість зрубу – оглянути його на наявність вад. Вадами деревини називають будь-які недоліки, які погіршують її якість. Важливо відрізняти недоліки від дефектів, які могли бути заподіяні в результаті обробки дерева. Основними недоліками деревини, в порядку значимості, прийнято вважати такі:

  • Сучки. Здавалося б, чим можуть перешкодити зрубані гілки дерева? Насправді ж сучки – розповсюджений недолік пиломатеріалів. Вони ускладнюють процес обробки деревини, а після висихання можуть випасти, часто так утворюються отвори в навіть ідеально рівній поверхні. Характеристики міцності і естетичність зовнішнього вигляду погіршуються;
  • Тріщини, утворені за життя дерева. Нерідко зустрічається така вада як наявність тріщини, що утворилась в ході розшаровування кілець дерева або через сильний мороз. При висиханні такі тріщини можуть стати ще більш помітними, так порушується цілісність одержуваного пиломатеріалу. Природно, наявність тріщин вкрай не бажана;
  • Кривизна. Дерева з кривими стовбурами ускладнюють отримання якісного пиломатеріалу. До того ж, при обробці таких стовбурів, зростає відсоток відходів, що є абсолютно не вигідно з економічної точки зору. З кривого стовбура вийде пиломатеріал з радіально нахиленими волокнами, що ускладнить подальший процес обробки дерева і застосування його в будівництві;
  • Збіжистість – потоншення стовбура дерева від основи до вершини. Цей недолік, як і кривизна стовбура, збільшує кількість відходів і не дозволяє отримати потрібних розмірів пиломатеріал без значної кількості відходів;
  • Нарости або потовщення стовбура. Даний недолік ускладнює процес обробки дерева, проте йому знайшли застосування в інтер’єрному дизайні. Нерідко красива текстура використовується при створенні унікальних меблів і в художніх композиціях.

Оглядаємо блок-хаус перед покупкою в Ліс КодраПеред тим, як придбати пиломатеріали для будівельних та оздоблювальних робіт, потрібно уважно оглянути товар, очистити від бруду місця, в яких можуть бути виявлені недоліки, а також провести повний огляд кожного дерева, якщо це необхідно і можливо.

Якщо Ви бажаєте купити пиломатеріали високої якості, не витрачаючи значну кількість часу на їх відбір і організацію доставки, існує просте рішення – достатньо оформити замовлення в компанії “Ліс Кодри”. Блок-хаус, імітація бруса, дошка підлоги, вагонка і багато інших пиломатеріали вищого сорту завжди в наявності на складі в Києві. Ми обслуговуємо всю Україну, склад-магазин працює без вихідних та обідніх перерв.

Заказать товар


Заказать звонок