Дерево для лазні: різновиди, характеристики і особливості вибору

Якщо хочеться отримати справжню баню, то для її зведення неодмінно потрібно використовувати надійну та якісну деревину від компанії “Ліс Кодри”.

Будівництво лазні в передмісті Києва, колодиЩоб не помилитися у виборі матеріалу для будівництва лазні, до цього процесу слід поставитися з максимальною серйозністю і відповідальністю. Адже вибір пиломатеріалів доступних зі складу в Києві величезний, а всі нюанси будівництва досконально не відомі нашим майстрам. Звичайно, ми не скасовуємо безкоштовну консультацію, однак чим більше Ваші пізнання в області пиломатеріалів, тим ефективніші рішення Ви зможете приймати без довготривалих роздумів.

Спочатку необхідно визначитися з тим, які саме колоди планується використовувати для зведення такої споруди. Для кожної місцевості характерні свої правила будівництва лазень, і вони регламентують, що такі споруди повинні бути зведені з використанням деревини тієї породи, яка найбільш широко представлена ​​в тому чи іншому районі, області України.

На території нашої країни найбільш поширеними видами дерев є сосна і ялина. Відразу варто сказати, що на їх деревині заощадити ніяк не вдасться. Цей момент обов’язково потрібно враховувати при використанні такого матеріалу. Колоди сосни і ялини мають довжину в середньому 6 м, а кругляк цих порід дерева має діаметр близько 15 см у верхівки і 18 см в нижній частині.

Дерева, деревина яких буде використовуватися для будівництва лазні, повинні бути повністю здоровими без будь-яких комах на зразок короїдів. Матеріал повинен мати також насичений колір. Від деревини варто відразу відмовлятися, якщо вона має синюватий колір. Кора дерев в плані кольору повинна виглядати свіжою, а її поверхня – смолистою.

Благо в “Ліс Кодри” працює відділ контролю якості пиломатеріалів перевіряючий стан закуповуваної сировини на кожному кроці, починаючи з етапу валки деревини.

Завантаження пиломатеріалів для доставки на будівництво лазніЩоб забезпечити лазні необхідну довговічність, два нижніх вінця споруди повинні бути виготовлені з деревини листяних порід. Це міцний матеріал, який до того ж не гниє і не псується. Завдяки цьому можна уникнути проблем і турбот, пов’язаних із заміною будівельного матеріалу через кілька років після завершення будівництва.

Виходячи з особливостей місцевості, в якій планується будувати баню, можуть знадобитися колоди для фундаменту. Тип підстави можна вибрати самостійно, благо різновидів подібного роду конструкцій є дуже багато. Для дерев’яного фундаменту лазні можна використовувати палі з деревини дуба або будь-якої іншої листяної породи дерева.

Якщо фінансове становище дозволяє придбати готовий зруб для лазні, то це буде правильним рішенням. Але варто пам’ятати, що використовувана для його зведення деревина не повинна бути оброблена. Якщо є хоча б найменші сліди обробки, то не варто купувати такий зруб, так як дерево в ньому, швидше за все, є хворим. Наявність хімічної обробки свідчить про те, що матеріал швидкопсувний, до того ж використовувані для проведення обробки речовини, на зразок креозоту, ніколи не вивітрюються.

Особливим попитом в наш час, згідно зі статистикою продажів компанії “Ліс Кодри”, користуються оциліндровані колоди. Основою цього матеріалу також є кругляк, якому на спеціальних верстатах, спеціально навчені майстри, надають стандартизованих розмірів.

Оциліндровані колоди та інші пиломатеріали на складіДіаметр оциліндрованих колод може становити 10 см, 18 см і 24 см. При зведенні лазні можна використовувати будь-які по діаметру колоди. Але не варто забувати, що чим меншу товщину має матеріал, тим більше коштів і часу піде на теплоізоляцію приміщень.

Деякі продавці пропонують покупцям так звані обкурені колоди. Їх купувати не варто, оскільки ними може виявитися сухостій.

Вибираючи готовий зруб для лазні, не рекомендується економити. Самим кращим буде короб розміром 4х6 м. Це габарити, достатні для використання парної і промивочної в різних приміщеннях.

Якщо для зведення лазні планується використовувати оцилиндрованні колоди, то не варто додатково витрачатися на прорізи, так як зробити їх можна самостійно. Набагато дешевше придбати бензопилу і самому вирізати всі необхідні прорізи. Крім того, обрізаний пиломатеріал можна використовувати для якихось своїх цілей. Якщо замовити таку послугу, то це буде не потрібна переплата.

Для придбання пиломатеріалів всіх видів звертайтеся в компанію “Ліс Кодри”. Наші майстри допоможуть зробити правильний вибір, а відділ доставки організує підвезення замовлення в будь-яке з міст України. Ми працюємо для Вас і на совість.

Заказать товар


Заказать звонок